Internetinių svetainių kūrimas

Mūsų prioritetas - Jūsų augantys pardavimai per internetinę svetainę

Jūsų internetinė svetainė turi būti patogi Jums ir Jūsų klientams, bei tuo pačiu auginti Jūsų pardavimus

Kas yra internetinė svetainė?

Įmonės internetinė svetainė – tai skaitmeninė platforma, kurioje pateikiama informacija apie įmonės produktus, paslaugas ir bendrą misiją. Jame paprastai pateikiama svarbiausia informacija, pavyzdžiui, kontaktinė informacija, įmonės istorija ir produktų ar paslaugų aprašymai. Tinklalapis veikia kaip virtuali vitrina, kurioje lankytojai gali susipažinti su įmonės vertybėmis, pasiekimais ir teikiamais sprendimais. Be to, jis tarnauja kaip pagrindinis komunikacijos kanalas, leidžiantis klientams užmegzti ryšį, teirautis ir bendrauti su įmone. Veiksmingas įmonės tinklalapis sukurtas taip, kad būtų patogus naudoti, vizualiai patrauklus ir strategiškai struktūrizuotas, kad perteiktų įtikinamą ir autentišką prekės ženklo įvaizdį.

Internetinių svetainių kūrimas

Web dizainas

Kuriame vizualiai patrauklias, funkcionalias ir patogias naudoti interneto svetaines Jūsų įmonėms. Sukursime dizainą nuo pradinių elementų iki galutinio varianto.

Programavimo darbai

Sukūrę patrauklų ir patogų web dizainą Jūsų svetainei pilnai ją suprogramuosime ir užtikrinsime jos veikimą.

Turinio kūrimas

Tai apima produktų ir (arba) paslaugų aprašymų rašymą ir turinio, atitinkančio įmonės prekės ženklą ir žinutę, kūrimą. Tai yra ne tik tekstai, bet ir nuotraukos ar kiti grafiniai sprendimai.

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Įgyvendinane SEO strategijas, kad pagerintumėte svetainės matomumą paieškos sistemose. Tai apima turinio optimizavimą pagal atitinkamus raktinius žodžius, svetainės struktūros tobulinimą ir geriausios SEO praktikos taikymą siekiant aukštesnių paieškos pozicijų.

Elektroninės prekybos integracija

Integruojame e. prekybos funkcijas, kad palengvintumėte internetinius sandorius. Tai apima saugių mokėjimo vartų nustatymą, produktų sąrašų tvarkymą ir klientams patogios apsipirkimo patirties kūrimą.

Priežiūra ir atnaujinimai

Teikiame nuolatinę paramą svetainės priežiūrai ir atnaujinimams. Tai apima reguliarius saugumo spragų patikrinimus, programinės įrangos atnaujinimus ir turinio atnaujinimą, kad svetainė būtų aktuali ir atitiktų kintančius įmonės poreikius.

Internetinės svetainės kūrimo paslaugų privalumai

Geresnė lankytojo patirtis

Intuityvūs dizaino elementai ir navigacija padeda užtikrinti teigiamą naudotojų patirtį, mažina Jūsų svetainės atmetimo rodiklius.

Geresnis SEO veikimas

Gerai suprojektuotos svetainės dažniau užima aukštesnes pozicijas paieškos sistemų rezultatuose, todėl tampa geriau matomos internete.

Profesionalus dizainas

Pasitelkus mūsų paslaugas užtikriname, kad tinklalapis bus vizualiai patrauklus ir gerai suprojektuotas. Profesionalūs dizaineriai turi patirties kurti maketus, parinkti spalvų schemas ir įtraukti vaizdinius elementus, kurie pagerina bendrą estetiką ir lankytojams palieka neišdildomą įspūdį.

Prekės ženklo kūrimas

Mes galime pritaikyti tinklalapį taip, kad jis sklandžiai atitiktų jūsų prekės ženklo identitetą. Mes kuriame svetaines individualiai, ko gali trūkti šablonams ar mėgėjiškam dizainui, užtikrindami, kad jūsų interneto svetainė būtų tikras jūsų prekės ženklo atspindys, su vienodomis spalvomis, šriftais ir vaizdais.

Techninė kompetencija

Mūsų svetainių kūrėjai turi techninių žinių, kaip spręsti sudėtingas funkcijas ir galimus iššūkius. Nesvarbu, ar tai būtų elektroninės prekybos funkcijų integravimas, duomenų saugumo užtikrinimas, ar problemų šalinimas, jų kompetencija užtikrina techniškai tvarkingą ir patikimą svetainę.

Efektyvus laiko ir išteklių naudojimas

Tinklalapių kūrimo patikėjimas profesionalams taupo jūsų verslo laiką ir išteklius. Specialistai dirba efektyviai, todėl galite susitelkti į pagrindinę verslo veiklą. Tai taip pat užtikrina greitesnį svetainės paleidimo laiką, todėl galite greitai įsitvirtinti internete.

Kam reikalingas web dizainas?

Įmonių interneto svetainės

Įmonių internetinio matomumo gerinimas profesionaliomis ir informatyviomis svetainėmis.

Elektroninės prekybos platformos

Elektroninių parduotuvių kūrimas: vizualiai patrauklių ir patogių vartotojui sąsajų, skirtų apsipirkti internetu, kūrimas

Portfelinės interneto svetainės

Portalų svetainės: menininkų, fotografų ir kūrėjų darbų demonstravimas, naudojant vizualiai nuostabius ir stilizuotus maketus.

Tinklaraščių ir turinio platformos

Turinio kūrėjams ir tinklaraštininkams skirtos patrauklios ir lengvai valdomos svetainės.

Ne pelno siekiančioms organizacijoms

Ne pelno siekiančios organizacijos: Kuriame svetaines, kurios perteikia ne pelno siekiančių organizacijų misiją ir tikslus, palengvina įsitraukimą.

Didelės korporacijos

Kuriame sudėtingus projektus, kuriuose reikalingi platūs ir gilūs programiniai sprendimai su didele svetainės struktūra.

Internetinės svetainės kūrimo eiga

Jūsų kompanijos tyrimas ir planavimas

Suprantami Jūsų įmonės tikslai, tikslinė auditorija ir projekto reikalavimai bei atliekamas konkurentų tyrimas.

Sudaroma svetainės struktūra

Mūsų komanda išsiaiškina kokia turi būti Jūsų svetainės struktūra, kad galėtumėme parodyti visas Jūsų paslaugas/produktus, komandą ir kitas svarbias detales.

Dizaino koncepcijos kūrimas

Web dizainerių sukuriamos schemos, maketai ir dizaino koncepcijos, kurias turi patvirtinti klientas. Sukuriame dizainą visiems atskiriems puslapiams.

Programavimo darbai

Turint galutinį su Jumis patvirtintą web dizaino variantą mes pradedame programuoti Jūsų internetinę svetainę, kad ji veiktų sklandžiai ir be problemų.

Hostingas/Domainas

Mes įkeliame Jūsų svetainę į Jūsų pasirinktą hostingo paslaugų tiekėjo sistemą ir garantuojame, kad ji 'nenulūžtų' ir būtų pasiekiama 24/7.

Testavimas ir palaikymas

Sukūrę Jūsų svetainę mes ją testuojame, patikriname visas turimas funkcijas ir galimus scenarijus, o projektą pabaigus galime garantuoti ir pastovų internetinės svetainės palaikymą.

Mūsų komanda

Rimti darbuotojai

Mūsų komanda turi daugiau nei 15 metų patirtį įvairiuose skaitmeniniuose projektuose nuo SEO strategijų iki elektroninių parduotuvių kūrimo

DUK apie internetines svetaines

Kiek laiko užtrunka sukurti tinklalapį nuo pradžios iki pabaigos?

Klientai dažnai nori sužinoti numatomą tinklalapio sukūrimo terminą. Tai apima tokius veiksnius, kaip dizainas, kūrimas, turinio kūrimas ir visos papildomos funkcijos, kurių jiems gali prireikti.

Paprastai standartinės internetinės svetainės kūrimas užtrunka 4-8 savaites nuo kontrakto pasirašymo.

Kokios informacijos jums reikia, kad galėtumėte pradėti kurti mano tinklalapį?

Pradžioje geriausia yra padaryti pirmąjį susitikimą su mūsų komanda, kad išsiaiškintume Jūsų tikslus ir norus kuriant naują svetainę: turime suprasti Jūsų paslaugas/produktus, vertybes, istoriją ir konkurentus.

Vėliau mums yra reikalingi konkretūs Jūsų paslaugų aprašymai, nuotraukos ir kita tekstinė bei grafinė informacija.

Ar galiu prašyti pakeisti arba atnaujinti tinklalapį po to, kai jis jau veikia?

Taip, mes visada Jums padėsime su atnaujinimais ir kita informacija.

Ar mano internetinė svetainė bus optimizuota paieškos sistemoms (SEO)?

Taip, mes optimizuosime Jūsų internetinę svetainę pagal Jūsų pasirinktus raktažodžius (arba šį tyrimą nemokamai padarysime už Jus). Ateityje, jeigu norėsite auginti svetainės lankomumą, galėsime Jums sukurti SEO planą ir jį kartu vykdyti.

Kokios saugumo priemonės taikomos mano tinklalapiui ir naudotojų duomenims apsaugoti?

Svarbiausias mūsų prioritetas – užtikrinti jūsų tinklalapio saugumą ir naudotojų duomenų apsaugą. Įgyvendiname patikimas saugumo priemones, įskaitant SSL sertifikatų integravimą, kad naudotojų ir svetainės perduodami duomenys būtų užšifruoti. Be to, naudojamos saugios ir patikimos hostingo paslaugos, reguliariai atliekami saugumo auditai, kad būtų galima nustatyti ir pašalinti galimus pažeidžiamumus. Svetainėse, kuriose atliekamos operacijos, diegiame saugius mokėjimo vartus su standartiniais šifravimo protokolais, kad apsaugotume jautrią finansinę informaciją. Mūsų įsipareigojimas saugoti duomenis apima ir atitinkamų privatumo taisyklių laikymąsi, todėl užtikriname saugią ir patikimą interneto aplinką tiek jums, tiek jūsų svetainės lankytojams.

Kaip mano tinklalapis bus suderinamas su skirtingais įrenginiais ir naršyklėmis?

Jūsų tinklalapis bus kuriamas atsižvelgiant į poreikius, kad būtų užtikrintas optimalus funkcionalumas įvairiuose įrenginiuose, įskaitant stalinius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir mobiliuosius telefonus. Vadovaujamės geriausios pramonės praktikos pavyzdžiais, kad įgyvendintume reaguojančio dizaino metodus, leidžiančius jūsų svetainei sklandžiai prisitaikyti prie įvairių ekrano dydžių ir raiškos. Labai svarbu atsižvelgti į suderinamumą su įvairiomis naršyklėmis, todėl griežtai testuojame jūsų svetainę keliose naršyklėse, pavyzdžiui, „Chrome”, „Firefox”, „Safari” ir „Edge”, kad užtikrintume nuoseklią ir malonią naudotojo patirtį lankytojams nepriklausomai nuo jų pasirinktos naršyklės. Toks metodas užtikrina, kad jūsų tinklalapis išliks vizualiai patrauklus ir funkcionalus įvairiuose jūsų auditorijos naudojamuose įrenginiuose ir naršyklėse.

Profesionaliai sukurta ir integruota elektroninė parduotuvė

Esame labai patenkinti itin profesionaliu požiūriu į mūsų naujos elektroninės parduotuvės kūrimo procesą, kurios metu buvo sukurtas viskas nuo dizaino iki produktų sukėlimo bei SEO strategijos
atsiliepimai
Dainius Kažinskas
Houselab.lt

Norėtumėte naujos internetinės svetainės dizano savo įmonei?

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums savo įžvalgas ir strategijos pradinį planą

Pasinaudokite mūsų pasiūlymu jau šiandien!