Elektroninių parduotuvių kūrimas

Mūsų prioritetas - Jūsų augantys pardavimai elektroninėje parduotuvėje

Jūsų elektroninė parduotuvė yra Jūsų verslo veidas

Kas yra elektroninė parduotuvė?

Įmonės internetinė svetainė – tai skaitmeninė platforma, kurioje pateikiama informacija apie įmonės produktus, paslaugas ir bendrą misiją. Jame paprastai pateikiama svarbiausia informacija, pavyzdžiui, kontaktinė informacija, įmonės istorija ir produktų ar paslaugų aprašymai. Tinklalapis veikia kaip virtuali vitrina, kurioje lankytojai gali susipažinti su įmonės vertybėmis, pasiekimais ir teikiamais sprendimais. Be to, jis tarnauja kaip pagrindinis komunikacijos kanalas, leidžiantis klientams užmegzti ryšį, teirautis ir bendrauti su įmone. Veiksmingas įmonės tinklalapis sukurtas taip, kad būtų patogus naudoti, vizualiai patrauklus ir strategiškai struktūrizuotas, kad perteiktų įtikinamą ir autentišką prekės ženklo įvaizdį.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninės parduotuvės dizainas

Daugiausia dėmesio skiriame vizualiai patraukliam ir patogiam mūsų e. parduotuvės svetainės dizainui kurti, užtikrindami, kad jis atitiktų Jūsų prekės ženklo identitetą ir veiksmingai pristatytų Jūsų produktus, kad pritrauktų ir sudomintų klientus.

Elektroninės prekybos platformos parinkimas

"Shopify", "WooCommerce" ar "Magento", remdamiesi Jūsų verslo poreikiais ir reikalavimais, kruopščiai pasirenkame tinkamą e. prekybos platformą, užtikrindami, kad ji pasižymėtų funkcijomis ir lankstumu, reikalingais efektyviam parduotuvės valdymui.

Produktų fotografija ir grafinis dizainas

Investuojame į profesionalias produktų fotografijos ir grafinio dizaino paslaugas, kad galėtume veiksmingai pristatyti Jūsų produktus, naudodami aukštos kokybės nuotraukas ir vizualiai patrauklius banerius, kurie patraukia klientų dėmesį.

Mokėjimo vartų integracija

Integruojame saugius mokėjimo būdus, tokius kaip Paysera ir bankiniai pavedimai, kad užtikrintume sklandžius ir saugius internetinius sandorius, stiprintume klientų pasitikėjimą ir palengvintume atsiskaitymo procesus.

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Pirmenybę teikiame e. parduotuvės svetainės optimizavimui paieškos sistemoms: atliekame raktinių žodžių tyrimus, įgyvendiname puslapio optimizavimo strategijas ir kuriame vertingą turinį, kad pagerintume matomumą paieškos rezultatų puslapiuose ir pritrauktume organinį srautą.

Skaitmeninė rinkodara ir reklama

Kuriame skaitmeninės rinkodaros kampanijas, pritaikytas Jūsų tikslinei auditorija naudodamiesi tokiais kanalais kaip socialinės žiniasklaidos reklama, el. pašto rinkodara ir mokama reklama (PPC), kad paskatintume e. parduotuvės lankytojų srautą ir padidintume pardavimus.

Elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugų privalumai

Profesinė kompetencija

Mūsų specialistai turi daugiametės patirties svetainių kūrimo, dizaino ir skaitmeninės rinkodaros srityse. Jų žinios ir patirtis užtikrins, kad Jūsų el. parduotuvė būtų sukurta pagal rinkos standartus ir optimizuota augimui.

Techninis palaikymas

Mes užtikriname, kad Jūsų svetainė visada veiktų sklandžiai ir saugiai. Mes pasirūpinsime viskuo - nuo reguliarių atnaujinimų iki pagalbos šalinant trikdžius.

Rinkos įžvalgos

Naudodamiesi mūsų pažangiomis analizės priemonėmis, gausite vertingų įžvalgų apie vartotojų elgseną, rinkos tendencijas ir konkurentų strategijas. Apsiginklavę šia informacija, galite priimti duomenimis pagrįstus sprendimus, kad optimizuotumėte savo e. parduotuvę ir užtikrintumėte didžiausią pelningumą.

Pritaikymo galimybės

Siūlome individualius sprendimus, pritaikytus Jūsų unikaliems verslo poreikiams ir prekės ženklo kūrimo reikalavimams. Mūsų komanda glaudžiai bendradarbiaus su Jumis, kad įtrauktų išskirtines funkcijas ir dizaino elementus, išskiriančius Jūsų el. parduotuvę iš konkurentų.

Augimo galimybės

Mūsų e. prekybos sprendimai sukurti atsižvelgiant į augimo galimybes, todėl Jūsų svetainė gali sklandžiai plėstis kartu su augančiu verslu. Galite būti tikri, kad Jūsų el. parduotuvė išlaikys optimalų našumą ir naudotojo patirtį net ir didėjant lankytojų srautui ir pardavimams.

Efektyvus laiko ir išteklių naudojimas

Elektroninės parduotuvės kūrimo patikėjimas profesionalams taupo jūsų verslo laiką ir išteklius. Specialistai dirba efektyviai, todėl galite susitelkti į pagrindinę verslo veiklą. Tai taip pat užtikrina greitesnį svetainės paleidimo laiką, todėl galite greitai įsitvirtinti internete.

Kam reikalingos elektroninės parduotuvės?

Mažmeninės parduotuvės

Tradicinės mažmeninės prekybos parduotuvės gali išplėsti savo veiklą sukurdamos e. prekybos svetainę, kad pasiektų platesnę auditoriją ir palengvintų pardavimus internetu.

Amatininkai

Nepriklausomi amatininka gali pristatyti ir parduoti savo unikalius rankų darbo gaminius per e. parduotuvę, kad galėtų pasiekti pirkėjus ne tik savo vietinėse rinkose. Tai gali būti įvairūs amatai nuo kalvystės iki bitininkų, nuo floristų iki puodžių.

Startup'eriai

Jeigu turite naują produktą ar idėją, nebūtina iškart eiti į didžiuosius prekybos centrus ir bandyti parduoti savo prekes ten. Susikurkite e.parduotuvę ir išbandykite rinką, klauskite klientų kas jiems tinka ir patinka, išgirskite klientų poreikius ir auginkite savo naują verslą.

Paslaugomis pagrįstos įmonės

Konsultacijas, korepetitorių paslaugas ar fitneso mokymus teikiančios įmonės gali susikurti e. parduotuvę ir pardavinėti skaitmeninius produktus, pavyzdžiui, e. knygas, internetinius kursus ar vaizdo pamokas.

Restoranai ir maisto pramonės įmonės

Restoranai ir maisto pramonės įmonės gali sukurti e. parduotuvių svetaines, kuriose būtų teikiamos užsakymo internetu ir pristatymo paslaugos, kad klientai galėtų patogiai pateikti užsakymus iš savo kompiuterių ar mobiliųjų įrenginių.

Gamintojai ir B2B įmonės

Gamintojai ir B2B įmonės gali kurti e. prekybos platformas, kad galėtų parduoti savo produktus tiesiogiai kitoms įmonėms, taip supaprastindami pirkimo procesą ir plėsdami savo klientų ratą.

Elektroninės parduotuvės kūrimo eiga

Planas ir analizė

Mes pradedame procesą išsamiai suprasdami Jūsų verslo tikslus ir tikslinę auditoriją. Kruopščiai planuodami ir atlikdami išsamius rinkos tyrimus, nustatome Jūsų konkurentus, pramonės tendencijas ir klientų pageidavimus. Šiame etape taip pat pasirenkame tinkamiausią e. prekybos platformą ir parengiame Jūsų e. parduotuvės strateginį planą.

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Mūsų specialistų komanda kuria patrauklų dizainą ir patogią naudotojo sąsają Jūsų el. parduotuvei. Užtikriname, kad kiekvienas aspektas atitiktų Jūsų prekės ženklo identitetą - nuo išdėstymo ir navigacijos iki logotipų, reklaminių skydelių ir produktų vaizdų kūrimo. Naudodami pažangiausias technologijas sukuriame patikimą svetainę, kuri sklandžiai prisitaiko prie įvairių įrenginių ir naršyklių.

Produktų ir paslaugų sukėlimas

Padedame Jums kruopščiai sudaryti produktų sąrašą, pateikti išsamius aprašymus, vaizdus ir informaciją apie kainas. Mūsų atsargų valdymo priemonės padeda sekti atsargų lygį, valdyti produktų variantus ir automatizuoti papildymo procesus, taip užtikrinant sklandžią veiklą.

Integruojame mokėjimo vartus

Sklandžiai integruojame saugius mokėjimo vartus, kad palengvintume nesudėtingus internetinius sandorius. Palaikydami įvairius mokėjimo būdus užtikriname saugią ir patogią Jūsų klientų atsiskaitymo patirtį, kartu laikydamiesi pramonės saugumo standartų.

Testavimas ir kokybės užtikrinimas

Atliekame kruopštų Jūsų el. parduotuvės testavimą, kad užtikrintume nepriekaištingą funkcionalumą, našumą ir tinkamumą naudoti visuose įrenginiuose ir naršyklėse. Į mūsų išsamius bandymus įeina saugumo patikrinimai, kad būtų apsaugoti klientų duomenys ir užtikrintas Jūsų svetainės vientisumas.

Skaitmeninis marketingas

Baigę testavimą paleidžiame Jūsų el. parduotuvę visuomenei. Pasinaudodami savo skaitmeninės rinkodaros patirtimi, padedame reklamuoti Jūsų e. parduotuvės svetainę taikydami tikslines strategijas socialinėje žiniasklaidoje, el. pašto kampanijas, optimizavimą paieškos sistemoms (SEO) ir internetinę reklamą. Viso proceso metu atidžiai stebime veiklos rodiklius, kad galėtume tobulinti rinkodaros strategijas ir užtikrinti maksimalų Jūsų verslo įsitraukimą ir konversijas.

Mūsų komanda

Rimti darbuotojai

Mūsų komanda turi daugiau nei 15 metų patirtį įvairiuose skaitmeniniuose projektuose nuo SEO strategijų iki elektroninių parduotuvių kūrimo

DUK apie elektronines parduotuves

Į kokius veiksnius turėčiau atsižvelgti rinkdamasis elektroninės prekybos platformą savo internetinei parduotuvei?

Rinkdamiesi e. prekybos platformą, atsižvelkite į tokius veiksnius, kaip Jūsų biudžetas, mastelis, pritaikymo galimybės, naudojimo paprastumas, integravimo su trečiųjų šalių įrankiais galimybės ir platformos teikėjo siūlomas klientų aptarnavimas.

Kaip užtikrinti, kad mano el. parduotuvės dizainas būtų patrauklus ir patogus naudoti?

Norėdami sukurti patrauklų ir patogų naudotojui el. parduotuvės dizainą, daugiausia dėmesio skirkite paprastumui, intuityviai navigacijai, aiškiems raginimams imtis veiksmų, aukštos kokybės vaizdinei medžiagai, nuosekliam prekės ženklui ir mobiliesiems įrenginiams. Atlikite naudotojų testavimą, kad gautumėte grįžtamąjį ryšį ir atliktumėte kartotinius patobulinimus

Kokios veiksmingos strategijos, kaip padidinti e. parduotuvės svetainės lankomumą?

Veiksmingos e. parduotuvės svetainės lankytojų srauto skatinimo strategijos – tai optimizavimas paieškos sistemoms (SEO), turinio rinkodara, socialinės žiniasklaidos rinkodara, el. pašto rinkodara, mokama reklama (PPC), partnerystė su įtakingais asmenimis ir partnerinė rinkodara.

Kaip galiu optimizuoti savo produktų sąrašus, kad pagerinčiau konversijas?

Norėdami optimizuoti produktų sąrašus ir pagerinti konversijas, užtikrinkite, kad kiekvienas produktas turėtų įtikinamą pavadinimą, išsamų aprašymą, aukštos kokybės nuotraukas arba vaizdo įrašus, aiškią informaciją apie kainą, klientų atsiliepimus, susijusių produktų rekomendacijas ir ryškius raginimo imtis veiksmų mygtukus.

Kokias saugumo priemones turėčiau įgyvendinti, kad apsaugočiau savo e. parduotuvės svetainę ir klientų duomenis?

Įgyvendinkite tokias saugumo priemones kaip SSL šifravimas, saugūs mokėjimo vartai, reguliarūs programinės įrangos atnaujinimai, griežta slaptažodžių politika, sukčiavimo aptikimo priemonės, duomenų šifravimas ir atitinkamų taisyklių, pavyzdžiui, BDAR ir PCI DSS, laikymasis.

Kaip efektyviai valdyti savo e. prekybos verslo atsargas?

Norėdami efektyviai valdyti atsargas ir jų vykdymą, naudokite atsargų valdymo programinę įrangą, kad galėtumėte stebėti atsargų lygį, automatizuoti užsakymų apdorojimą, valdyti tiekėjus, prognozuoti paklausą ir optimizuoti siuntimo ir logistikos procesus, kad būtų užtikrintas savalaikis pristatymas klientams.

Kokius pagrindinius rodiklius turėčiau stebėti, kad galėčiau įvertinti savo e. prekybos svetainės sėkmę?

Pagrindiniai rodikliai, pagal kuriuos galima stebėti savo e. prekybos svetainės sėkmę, yra šie: svetainės lankomumas, konversijos rodiklis, vidutinė užsakymo vertė, kliento įsigijimo sąnaudos, kliento apsilankymo trukmė, krepšelio atsisakymo rodiklis ir rinkodaros pastangų investicijų grąža (ROI).

Profesionaliai sukurta ir integruota elektroninė parduotuvė

Esame labai patenkinti itin profesionaliu požiūriu į mūsų naujos elektroninės parduotuvės kūrimo procesą, kurios metu buvo sukurtas viskas nuo dizaino iki produktų sukėlimo bei SEO strategijos
atsiliepimai
Dainius Kažinskas
Houselab.lt

Norėtumėte naujos elektroninės parduotuvės savo įmonei?

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums savo įžvalgas ir strategijos pradinį planą

Pasinaudokite mūsų pasiūlymu jau šiandien!