Apie Mus

Skaitmeninis pasaulis - mūsų vandenynas

DPLab kompanijos esminis principas – mokytis kasdien. Skaitmeninis pasaulis tobulėja neįtikėtinu greičiu, o dirbtinio intelekto pagalba viskas juda jau šviesos greičiu, tad privalome mokytis ir pastoviai stebėti rinkos naujienas bei taikyti naujas strategijas mūsų klientams

Kas mes esame

Esame skaitmeninio pasaulio maniakai, kurie kasdien stebi įvairias naujausias tendencijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Mokomės iš įvairiausių technologijų rinkų lyderių ir visi kartu esame sukaupe virš kelių dešimtmečių skaitmeninės patirties.

Mūsų misija

Pasitelkiant visus įrankus: nuo patogaus puslapio sukūrimo iki SEO strategijų, nuo E-mail marketing taktikų iki socialinių tinklų strategijų – norime, kad Jūsų verslas augtų ir niekad nesustotų.

Ką mes darome

Mūsų 6 punktų darbo planas

01.

Tyrimas

Prieš pradedant bet kokį projektą padarome rinkos tyrimą Jūsų paslaugos ar produkto sektoriuje. Privalome suprasti Jūsų kompaniją, jos stiprybes ir keliamus Jūsų konkurentų iššūkius.

02.

Apsibrėžimas

Tiksliai apibrėžiame Jūsų skaitmeninės strategijos planą, tikslus ir misiją. Pateikiame Jums mūsų strategijos detalų planą ir kartu jį vykdome.

03.

Dizainas

Sukuriame geriausią ir patraukliausią dizainą Jūsų klientams. Mums svarbu, kad Jūsų naujosios strategijos įrankiai būtų patrauklūs Jūsų klientams ir tokiu būdų augtų Jūsų verslas.

04.

Vystymas

Pasitvirtinus strategiją su Jumis, vystome ją kartu ir padedame Jums kiekviename žingsnyje tam, kad visi veiksmai būtų suprantami ne tik mūsų komandai, bet ir Jums.

05.

Atsinaujinimas

Jeigu bevykdant mūsų planą pastebime naujas tendencijas ar iškilusius iššūkius, visada esame pasiruošę strategiją koreguoti ir siekti geresnių rezultatų čia ir dabar.

06.

Projekto tąsa

Radus Jums geriausiai tinkančią strategiją tiksliai apibrėžiame ir vykdome ją tiek, kol Jūs pasieksite savo užsibrėžtus tikslus

Kodėl rinktis DPLab?

Mes kartu esame sukaupę daugiau nei kelis dešimtečius siekiančią patirtį įvairiausiuose skaitmeniniuose projektuose

Kasdien stebime interneto dizaino tendencijas ir jas pritaikome projektams Lietuvoje. Kuriame ne tik tinklalapių dizainus, bet ir logotipus bei socialinių tinklų turinį Jūsų įmonei.

Mūsų komanda ne tik nori sukurti Jums patinkantį projektą, bet ir projektą, kuris Jums atneš daugiausiai finansinės naudos

Jau daugiau nei dešimtmetį kuriame įvairiausias SEO strategijas, kurios ne tik garantuos didesnį Jūsų svetainės lankomumą, bet ir pakilusius pardavimus

Už profesionalą, kuris išmano savo darbą, geriau yra tik profesionalas, kuris myli savo amatą. Komandą kuriame pagal šį principą.

Ar norėtumėte kurti projektą su mumis?

Esame pasiruošę Jums padėti visais kilusiais klausimais

Pasinaudokite mūsų pasiūlymu jau šiandien!