3D Vizualizacijos

Mūsų prioritetas - Jūsų augantys pardavimai naudojant fotorealistiškas 3D vizualizacijas

3D vizualizacijos transformuoja brėžinius į ultrarealistiškus dizainus

Mes jau nuo 2011 metų Europoje ir JAV kuriame 3D vizualizacijas įvairiausiems nekilnojamojo turto projektams.

Kadangi turime patirties įvairiausiose rinkose: Suomija, Norvegija, Šveicarija, Didžioji Britanija ir kitos, galime pasiūlyti itin plataus diapazono 3D paslaugas.

Mes kuriame interjero ir eksterjero vizualizacijas, 3D video bei virtualios realybės patirtis nekilnojamojo turto įmonėms.

Esame dirbę ties daugiau nei 700 projektų, tad mielai Jums padėsime visais susijusiais klausimais. 

Taip pat kviečiame aplankyti ir mūsų oficialių 3D paslaugų puslapį anglų kalba: Architektūrinės vizualizacijos.

3d vizualizacijos

Kas yra 3D vizualizacijos?

3D vizualizacija – tai grafinis duomenų ar objektų vaizdavimas trimatėje erdvėje. Joje naudojami kompiuterinės grafikos metodai, kad būtų galima sukurti tikroviškus arba abstrakčius atvaizdus.

Šios vizualizacijos dažnai pagerina klientų supratimą apie projektą, nes leidžia suvokti erdvinius ryšius, todėl sudėtingi brėžiniai iškart tampa labai lengvai suprantami.

3D vizualizacijos dažniausiai naudojamos tokiose srityse kaip architektūra, inžinerija, medicina ir mokslas, siekiant modeliuoti architektūrines struktūras, imituoti aplinką ar analizuoti sudėtingas sistemas.

3D vizualizacijos Lietuvoje dažniausiai yra naudojamos nekilnojamojo turto srityje publikuojant naujų projektų interjero ir eksterjero vizualizacijas.

3D vizualizacijų kūrimo paslaugos

3D viešbučio vizualizacija

Architektūrinės vizualizacijos

Architektūrinių projektų transformavimas į stulbinančias 3D vizualizacijas, rodančias gyvenamųjų, komercinių ir mišrios paskirties objektų eksterjero ir interjero vaizdus.

3d interjero vizualizacijos

Interjero vizualizacijos

Mes kuriame ultrarealistiškas interjero vizualizacijas, kurias nekilnojamojo turto plėtotojai gali naudoti savo svetainėse ir pardavimų portaluose.

3D video

Mes kuriame 3D video, kuriuose galite parodyti visas naujas erdves ir tokiu būdu pritraukti dar daugiau naujų klientų Jūsų projektui.

VR akiniai

Virtuali realybė

Naudojantis naujausiomis technologijomis kuriame virtualios realybės turus, kuriuos galite naudoti su Oculus Rift ar Apple Vision Pro VR akiniais.

eksterjero vizualizacijos

Eksterjero vizualizacijos

Kuriame eksterjero vizualizacijas, kuriose parodome ne tik Jūsų architektūrinių idėjų stipriąsias puses, bet ir sukuriame aplinką ir integruojame naujus pastatus į egzistuojančią aplinką.

3D vizualizacija

Papildyta realybė (Augmented Reality)

Papildyta realybė sukuria absoliučiai naują patirtį Jūsų klientams, kai jie gali virtualiai pasivaikščioti naujuose namuose.

3D vizualizacijų kūrimo paslaugų privalumai

Geresnis erdvinis supratimas

3D vizualizacijos aiškiai ir intuityviai perteikia sudėtingus brėžinius, koncepcijas ar projektus, todėl Jūsų klientams lengviau suprasti visus projekto privalumus.

Efektyvi komunikacija

3D Vizualizacijos yra galinga komunikacijos priemonė, leidžianti efektyviau perteikti idėjas Jūsų konstruktorių komandai, klientams ir suinteresuotiesiems subjektams, todėl pagerėja bendradarbiavimas ir efektyviau priimami sprendimai.

Didesnis įsitraukimas

Dinamiškos ir interaktyvios 3D vizualizacijos sudomina auditoriją ir įtraukia žiūrovus efektyviau nei tradicinės 2D vizualizacijos, todėl informacija geriau įsimenama, o tai skatina augančius pardavimus.

Sutaupoma lėšų ir laiko statybų etape

3D vizualizavimo paslaugos padeda nustatyti galimas problemas ankstyvoje proceso stadijoje, todėl sumažėja brangiai kainuojančių pataisymų poreikis ir iki minimumo sumažinamas projekto vėlavimas.

Konkurencinis pranašumas

Naudojant aukštos kokybės 3D vizualizacijas galima išskirti įmones iš konkurentų, sustiprinti rinkodaros pastangas ir pritraukti klientų, nes projektai ir produktai pateikiami vizualiai patraukliai ir tikroviškai.

Efektyvus socialinių tinklų marketingas

3D vizualizacijos yra kone geriausia marketinginė priemonė dalintis socialiniuose tinkluose, nes šiuo metu socialinių tinklų algoritmai preferuoja patrauklias grafines vaizdo priemones bei video medžiagą.

Kam reikalingos 3D vizualizacijos?

Nekilnojamojo turto bendrovės

Nekilnojamojo turto bendrovės naudoja 3D vizualizacijas, kad pristatytų nekilnojamojo turto objektus, sukurtų virtualius turus ir pristatytų architektūrinius projektus potencialiems pirkėjams ar investuotojams.

Architektai ir statybos įmonės

Architektai ir statybos įmonės naudoja 3D vizualizacijas architektūriniam projektavimui, pastatų planavimui ir projekto vizualizacijai, kad geriau perteiktų dizaino idėjas ir nustatytų galimas problemas prieš pradedant statybas.

Produktų projektavimas ir gamyba

Įmonės, užsiimančios gaminių projektavimu ir gamyba, remiasi 3D vizualizacijomis prototipų kūrimui, gaminių modeliavimui ir surinkimo procesų vizualizavimui, kad supaprastintų gamybą ir pagerintų gaminių kūrimą.

Žaidimų kūrimo studijos

Žaidimų kūrimo studijos naudoja 3D vizualizacijas, kad vaizdo žaidimuose, filmuose ir virtualioje realybėje sukurtų įtraukiančias aplinkas, veikėjus ir specialiuosius efektus.

Medicinos specialistai ir sveikatos priežiūros organizacijos

Medicinos specialistai ir sveikatos priežiūros organizacijos naudoja 3D vizualizacijas medicininiams vaizdams gauti, chirurginiam planavimui ir anatominiam modeliavimui.

Miestų planavimas ir transportas

Miestų planavimo specialistai ir transporto agentūros naudoja 3D vizualizacijas miesto aplinkai modeliuoti, eismo srautams analizuoti ir infrastruktūros projektams, tokiems kaip keliai, tiltai ir viešojo transporto sistemos, planuoti.

3D vizualizacijos kūrimo eiga

Koncepcija ir planavimas

Šiame pradiniame etape apibrėžiami projekto tikslai, reikalavimai ir apribojimai. Tai apima vizualizacijos tikslo supratimą, atitinkamų duomenų ar specifikacijų rinkimą ir darbo apimties nustatymą. Šiame etape taip pat priimami svarbiausi sprendimai, pavyzdžiui, dėl stiliaus, detalumo lygio ir tikslinės auditorijos. Siekiant užtikrinti projekto tikslų ir lūkesčių suderinamumą, labai svarbus suinteresuotųjų šalių, pavyzdžiui, klientų, dizainerių ir kūrėjų, bendradarbiavimas.

3D modeliavimas

Sukūrus koncepciją, pradedamas tikrasis 3D vizualizacijos kūrimas. Šiame etape, remiantis projekto reikalavimais ir specifikacijomis, modeliuojami objektai, aplinkos ar scenos. Naudodamiesi specializuotomis programinės įrangos priemonėmis (mes naudojame 3Ds Max, Unreal Engin, Revit), 3D dizaineriai modelius skulptūrizuoja ir tekstūruoja, pridėdami detalių ir tikroviškumo. Tada pritaikomas apšvietimas, šešėliai ir kiti vizualiniai efektai, kad būtų pagerinta bendra vizualizacijos išvaizda. Siekiant suderinti detales ir užtikrinti tikslumą, gali būti atliekami kartotiniai patobulinimai.

Peržiūra ir pristatymas

Užbaigus 3D vizualizaciją, ji peržiūrima, kad būtų patvirtintas jos tikslumas, kokybė ir atitiktis projekto tikslams. Surenkami kliento, architekto ir kitų asmenų atsiliepimai ir, jei reikia, į juos atsižvelgiama. Patvirtinus galutinę vizualizaciją, padaromas didelės raiškos renderis ir pristatoma klientui pageidaujamu formatu, nesvarbu, ar ji skirta naudoti prezentacijose, rinkodaros medžiagoje, virtualioje aplinkoje, ar kitose programose.

Mūsų komanda

Rimti darbuotojai

Mūsų komanda turi daugiau nei 14 metų patirtį įvairiuose nekilnojamo turto projektuose kuriant realistiškas 3D vizualizacijas

DUK apie 3D vizualizacijas

Kaip jūsų įmonė užtikrina, kad 3D vizualizacijose būtų tiksliai pavaizduotas nekilnojamojo turto objekto išdėstymas ir kitos detalės?
Mūsų komanda kruopščiai rengia kiekvieną vizualizaciją, remdamasi architektūriniais planais ir tiksliais klientų pateiktais matavimais, užtikrindama, kad kiekviena detalė būtų tiksliai atvaizduota ir potencialūs pirkėjai gautų tikrovišką 3D vaizdą.

Kokių veiksmų imatės, kad išlaikytumėte nekilnojamojo turto objektų 3D vizualizacijų tikroviškumą ir tikslumą?
Taikome pažangius atvaizdavimo metodus ir daug dėmesio skiriame masteliui, proporcijoms ir medžiagoms, todėl užtikriname, kad mūsų atvaizdai tiksliai atspindėtų projektinius ketinimus ir kartu labai tikroviškai atvaizduotų nekilnojamąjį turtą.

Ar jūsų 3D vizualizacijos gali būti pritaikytos, kad atspindėtų tam tikrus interjero dizaino stilius ar prekės ženklo pasirinkimą?
Žinoma. Turime daugiametę patirtį kuriant įvairius interjero dizaino stilius – nuo modernaus iki tradicinio, taip pat galime įtraukti prekės ženklo elementus arba pritaikyti vizualizaciją pagal individualius pageidavimus.

Kaip 3D vizualizacijos pagerina nekilnojamojo turto rinkodaros rezultatus?
3D vizualizacijos yra patrauklus būdas pristatyti nekilnojamojo turto objektus, leidžiantis potencialiems pirkėjams virtualiai juos apžiūrėti ir išsamiai susipažinti su erdve, o tai galiausiai didina įsitraukimą ir skatina susidomėjimą nekilnojamuoju turtu.

Kokį vaidmenį 3D vizualizacijos atlieka parengiamajame nekilnojamojo turto projektų statybos etape?
Pasirengimo statybai etape 3D vizualizacijos padeda suinteresuotosioms šalims vizualizuoti ir įvertinti dizaino koncepcijas, leidžia priimti pagrįstus sprendimus ir palengvina architektų, kūrėjų ir klientų bendravimą.

Kaip jūsų 3D vizualizacijos pritaikomos prie nekilnojamojo turto projekto pakeitimų ar patikslinimų?
Glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, kad būtų atsižvelgta į bet kokius nekilnojamojo turto projekto pakeitimus ar patikslinimus, užtikrindami, kad mūsų vizualizacijos tiksliai atspindėtų naujausias projekto iteracijas ir atitiktų besikeičiančius projekto poreikius.

Profesionaliai sukurta ir integruota elektroninė parduotuvė

Esame labai patenkinti itin profesionaliu požiūriu į mūsų naujos elektroninės parduotuvės kūrimo procesą, kurios metu buvo sukurtas viskas nuo dizaino iki produktų sukėlimo bei SEO strategijos
atsiliepimai
Dainius Kažinskas
Houselab.lt

Norėtumėte 3D vizualizacijos savo verslui?

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums savo įžvalgas ir strategijos pradinį planą

Pasinaudokite mūsų pasiūlymu jau šiandien!