10 priežasčių kodėl WordPress yra geriausia turinio valdymo sistema Jūsų įmonei

Svetainių kūrimo ir turinio valdymo srityje turime ne vieną platformą, kuria įmonės ir programuotojai gali naudotis. Tačiau populiarumu, paprastumu ir komfortu niekas negali ginčytis, jog čia didžiausią rinkos dalį šiuo metu užima WordPress turinio valdymo sistema.

Dėl intuityvios sąsajos, plačių pritaikymo galimybių ir didelio bendruomenės palaikymo „WordPress” įtvirtino save, kaip populiariausios turinio valdymos sistemos pasirinkimą tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Šiame straipsnyje mes gilinamės į daugybę priežasčių, kodėl „WordPress” šiuo metu stipriai lyderiauja ir realiai karaliauja kaip geriausia skaitmeninės srities turinio valdymo sistema (TVS) ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Išskirtinis naudojimo paprastumas

WordPress turinio valdymo sistema
WordPress patrauklumo pagrindas – neprilygstamai paprastas naudojimas. Nesvarbu, ar esate patyręs kūrėjas, ar pradedantis entuziastas, naršyti „WordPress” prietaisų skydelyje (dashboard) yra paprasta. Dėl intuityvios sąsajos ir patogaus dizaino „WordPress” suteikia naudotojams galimybę be vargo kurti, tvarkyti ir atnaujinti turinį be didelių techninių žinių. Kiekvienas turinio valdymo aspektas – nuo tinklaraščio įrašų skelbimo iki svetainių dizaino pritaikymo – yra supaprastintas, kad būtų maksimaliai efektyvus ir prieinamas kuo daugiau vartotojų.

Tai yra ypatingai svarbu naujiems naudotojams. Jeigu Jums internetinę svetainę sukūrė programuotojas naudojantis WordPress platforma, Jūs galėsite gan lengvai patys išmokti ja naudotis, įkelti naujus straipsnius, pakeisti paveiksliukus ar tekstinę informaciją. Tai ne tik Jums asmeniškai sutaupys laiko, bet ir finansų. Jums nereikės kaskart norint kažką pakeisti svetainėje, kreiptis į programuotoją ir apmokėti jo paslaugas.

Neribotos pritaikymo parinktys

WordPress TVS

Vienas iš „WordPress” didžiausių pliusų – neribotos pritaikymo galimybės. Turėdami tūkstančius temų ir įskiepių (plugins), naudotojai turi didžiulę laisvę pritaikyti ir tobulinti savo svetaines pagal savo unikalią viziją ir tikslus.

Nesvarbu, ar kuriate asmeninį tinklaraštį, el. parduotuvę, ar naują įmonės svetainę, „WordPress” siūlo įvairiausias temas (themes) ir įskiepius, atitinkančius Jūsų konkrečius poreikius. Nuo estetinių patobulinimų iki funkcionalumo atnaujinimų. Pritaikymo galimybės praktiškai neribotos. Todėl Jūsų svetainė atitiks visus Jūsų reikalavimus ir bus patogi naudoti ne tik Jums, bet ir Jūsų klientams.

Didžiulė WordPress bendruomenė

WordPress naudojimo paprastumas

Už kiekvienos puikios TVS slypi milžiniška kūrėjų, dizainerių ir entuziastų bendruomenė, siekianti nuolatinio sistemos tobulėjimo. Šiuo požiūriu „WordPress” ryškiai pirmauja pasaulyje ir gali pasigirti pasauline milijonų naudotojų bendruomene. Ji aktyviai prisideda prie jos kūrimo, palaikymo ir dokumentacijos rengimo.

Nesvarbu, ar ieškote patarimų, trikdžių šalinimo sprendimų, ar įkvėpimo kitam projektui, „WordPress” bendruomenė siūlo daugybę išteklių, kurie padės Jums kiekviename žingsnyje. Nuo forumų ir internetinių vadovėlių iki vietinių susitikimų ir „WordCamps” stovyklų. „WordPress” bendruomenė skatina bendradarbiavimą, naujoves ir bendradarbiavimą pasauliniu mastu.

Tai yra ypatingai svarbu ir naudinga, nes Jūs galite gauti atsakymus įvairiausiais klausimas, nes šia sistema naudojasi milijonai žmonių. Esant tokiai didelei bendruomenei, tikrai rasite kas  Jums padės specifiniais klausimais projekto vystymo metu ar bandant įdiegti naujas funkcijas.

Paieškos optimizavimo (SEO) galimybės

Google Search Console

SEO optimizavimas: vis didėjant konkurencijai internete, matomumas paieškos sistemose yra labai svarbus bet kurios svetainės sėkmei. Laimei, „WordPress” šiuo požiūriu yra puiki sistema, nes siūlo daugybę integruotų funkcijų ir įskiepių, skirtų svetainei optimizuoti paieškos sistemoms.

Nuo pritaikomų nuolatinių nuorodų iki XML svetainių žemėlapių (sitemaps) – „WordPress” Jums suteikia įrankius, kurių reikia, kad pagerintumėte svetainės SEO efektyvumą ir jos pozicijas paieškos sistemų rezultatuose. Be to, tokie įskiepiai kaip „Yoast SEO” siūlo išplėstines optimizavimo funkcijas, suteikiančias galimybę tiksliai sureguliuoti turinį ir maksimaliai padidinti jo atrandamumą internete.

Mūsų komanda dažnai naudoja Yoast SEO įskiepį savo SEO projektuose. Tad jeigu Jums reikia pagalbos suprasti kaip tiksliai naudotis šiuo įskiepiu, visada Jums padėsime.

Pritaikymas mobiliems įrenginiams

Pritaikymas mobiliems įrenginiams

Šiuo metu yra ypatingai svarbu, kad Jūsų svetainė atitinkamai reaguotų į mobiliuosius įrenginius ir būtų prieinama visuose įrenginiuose. Netgi Google kompanija pati pabrėžia kaip svarbu, kad Jūsų svetainė būtų patogi ir gerai matoma visuose mobiliuose įrenginiuose. Tai netgi gali turėti įtakos Jūsų SEO rezultatams.

Laimei, „WordPress” leidžia lengvai kurti mobiliesiems įrenginiams pritaikytas svetaines, kurios sklandžiai prisitaiko prie skirtingų ekranų dydžių ir raiškos. Daugelis „WordPress” temų iš prigimties yra prisitaikančios. T. y. jos automatiškai pritaiko savo išdėstymą ir dizaino elementus, kad užtikrintų optimalią peržiūrą išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir kituose mobiliuosiuose įrenginiuose.

Patikimos saugumo priemonės

Saugumas yra svarbiausias bet kurio svetainės savininko prioritetas, o „WordPress” yra įsipareigojusi užtikrinti aukščiausią savo naudotojų svetainių apsaugą.

Reguliariai atnaujinant saugumo priemones, taikant patikimus autentifikavimo mechanizmus ir geriausią duomenų šifravimo praktiką, „WordPress” taiko daugiasluoksnę apsaugos nuo galimų grėsmių sistemą Jūsų svetainėse .

Be to, įvairūs saugumo įskiepiai, pavyzdžiui, „Wordfence”, „Sucuri Security” ir „iThemes Security”, suteikia papildomų apsaugos lygių, įskaitant kenkėjiškų programų nuskaitymą, ugniasienės apsaugą (firewall) ir „brute force” atakų prevenciją, taip dar labiau sustiprindami jūsų „WordPress” svetainės saugumą.

Sklandi integracija su trečiųjų šalių paslaugomis

Programavimas

Sklandi integracija su trečiųjų šalių paslaugomis ir platformomis yra labai svarbi siekiant maksimaliai padidinti Jūsų svetainės funkcionalumą ir naudingumą.

Naudojant „WordPress” integraciją yra labai paprasta dėl plačios įskiepių ir API (taikomųjų programų sąsajų) ekosistemos, leidžiančios sklandžiai prisijungti prie įvairių trečiųjų šalių paslaugų ir įrankių. Nesvarbu, ar integruojate su socialinės žiniasklaidos platformomis, el. pašto rinkodaros paslaugomis, analizės įrankiais, ar e. prekybos sprendimais (pvz. mokėjimų integracija Lietuvoje), „WordPress” siūlo vietines integracijas ir įskiepius, kurie palengvina nesudėtingą sąveiką ir keitimąsi duomenimis, suteikdami Jums galimybę sukurti vientisą ir tarpusavyje susijusią internetinę svetainę.

Našumo optimizavimas

Augant ir tobulėjant Jūsų svetainei, vis svarbesni tampa našumo optimizavimo aspektai.

Laimei, „WordPress” yra gerai pritaikytas, kad galėtų susidoroti su svetainei keliamais augimo reikalavimais, kad ji atitiktų didėjantį duomenų srautą, turinį ir funkcionalumą. Dėl modulinės architektūros ir augimo infrastruktūros „WordPress” yra patikimas partneris kuriant įvairaus dydžio ir sudėtingumo svetaines.

Be to, daugybė našumo optimizavimo metodų, tokių kaip paveiksėlių dydžio optimizavimas ir kodo supaprastinimas, užtikrina, kad Jūsų „WordPress” svetainė net ir esant didelėms duomenų srauto apkrovoms krautųsi žaibiškai greitai, o naudotojo patirtis būtų sklandi.

Ekonomiškumas

WordPress siūlo išskirtinę vertę svetainių savininkams, ieškantiems ekonomiško ir tvaraus TVS sprendimo.

Kadangi „WordPress” yra atvirojo kodo platforma. Ją galima įsigyti nemokamai, todėl naudotojai gali atsisiųsti, įdiegti ir naudoti ją nepatirdami jokių pradinių išlaidų.

Be to, daugelis „WordPress” siūlomų temų ir įskiepių taip pat yra nemokami arba siūlo nemokamus paslaugų paketus. Tuo būdu galite išplėsti savo svetainės funkcionalumą neišleisdami didelių sumų.

Išvada: WordPress turinio valdymo sistema

Apibendrinant galima teigti, kad „WordPress” yra itin patrauklus TVS sprendimas įmonėms, ieškančioms galingos, lanksčios ir patogios platformos svetainėms kurti ir tvarkyti.

Dėl paprasto naudojimo, neribotų pritaikymo galimybių, aktyvios bendruomenės palaikymo ir gausaus funkcijų paketo „WordPress” siūlo viską, ko reikia, kad įgyvendintumėte savo skaitmeninę viziją ir sėkmingai plėstumėte savo internetinę svetainę.

Jeigu Jums reikia pagalbos kuriant naują internetinę svetainę ar ją atnaujinant – kreipkitės į mus, visada Jums mielai padėsime.

Pasinaudokite mūsų pasiūlymu jau šiandien!