Skaitmeninės paslaugos

Mes kuriame skaitmenines strategijas Jūsų verslams

Skaitmeninės paslaugos ir strategija, kurioje įtrauktas patrauklus dizainas, vartotojui draugiška internetinės svetainės sistema, socialinių tinklų marketingas ir tvarus SEO planas, yra mūsų siekiamybė Jūsų sėkmei

Kaip mes galime Jums padėti?

Teikiame įvairias skaitmenines paslaugas įmonėms, kurios nori auginti ir plėsti savo verslą 

Web dizainas

Kuriame vizualiai patrauklias, funkcionalias ir patogias naudoti interneto svetaines Jūsų įmonėms.

Skaitmeninė strategija

Skaitmeninės strategijos paslaugos padeda įgyvendinti įvairias interneto taktikas, kad užtikrintumėte Jūsų prekės ženklo augimą, atpažinimą ir sėkmę.

Marketingo planas

Rinkodaros planuose pateikiamos strategijos, kaip pasiekti tikslines auditorijas ir pasiekti verslo tikslus vykdant įvairias kampanijas.

Social Media

Socialinės tinklų strategija apima taktikos kūrimą ir turinio planavimą, siekiant įtraukti ir užmegzti ryšį su auditorija įvairiose platformose. Dirbame su Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, Twitter (X) platformomis.

Elektrinės parduotuvės

Elektroninės parduotuvės kūrimas - tai internetinių parduotuvių, skirtų parduoti produktus ar paslaugas Jūsų auditorijai, kūrimas.

SEO

SEO paslaugos optimizuoja svetaines, kad pagerintų pozicijas paieškos sistemose ir padidintų matomumą bei srautą į Jūsų svetainę.

Mūsų komanda

Mūsų komanda turi daugiau nei 15 metų patirtį įvairiuose skaitmeniniuose projektuose nuo SEO strategijų iki elektroninių parduotuvių kūrimo

Profesionaliai sukurta ir integruota elektroninė parduotuvė

Esame labai patenkinti itin profesionaliu požiūriu į mūsų naujos elektroninės parduotuvės kūrimo procesą, kurios metu buvo sukurtas viskas nuo dizaino iki produktų sukėlimo bei SEO strategijos
atsiliepimai
Dainius Kažinskas
Houselab.lt

Norėtumėte naujos skaitmeninės strategijos savo verslui?

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums savo įžvalgas ir strategijos pradinį planą

Pasinaudokite mūsų pasiūlymu jau šiandien!